Logo: BIP

WAKACJADA z Gminnym Ośrodkiem Kultury

Oddaj Krew. Każdy z nas się liczy!

Powiat Zielonogórski w perspektywie budowy priorytetowych inwestycji dotyczących mostów na rzece Odra

W dniu 21 czerwca 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 5 odbyło się spotkanie poświęcone przyszłości Powiatu Zielonogórskiego oraz Gmin Nadodrzańskich w związku z realizacją priorytetowych inwestycji dotyczących mostów na rzece Odra w miejscowościach Milsko oraz Pomorsko.
Link do relacji tutaj

20 czerwca Zapraszamy na koncert plenerowy "Trupięgi"

Wspieraj Lubuskich Producentów

Majówka

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Zapraszamy 22 kwietnia - Dzień Ziemi

Zabawa Wielkanocna - szukanie jajek

66 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Rok Poetów, Rok Poezji ????
Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza miłośników sztuki słowa: recytacji, teatru, poezji śpiewanej do udziału w 66.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. To jeden z najstarszych, najbardziej prestiżowych turniejów artystycznych w Polsce, który od ponad 60 lat wyłania i prezentuje utalentowane osobowości artystyczne. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest otwartym konkursem, adresowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych, ponadgimnazjalnych, studentów oraz osób dorosłych.
Na eliminacjach miejskich zostanie przyznana Nagroda Specjalna za interpretację wiersza w/w poetów. Wiersz może być częścią repertuaru wykonawcy lub może być wykonany dodatkowo.

Regulamin konkursu, i karty zgłoszeń dla każdej kategorii dostępne będą na stronie www.tkt.art.pl i www.zok.com.pl. Zgłoszenia należy przesłać na adres: gosia@zok.com.pl lub tradycyjnie (wersja papierowa) na adres: Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3, 65-520 Zielona Góra (z dopiskiem na kopercie OKR 2021) albo przynieść osobiście.

W eliminacjach wezmą udział uczestnicy z gmin: Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Zabór, Trzebiechów i Zielona Góra.
Eliminacje miejskie odbędą się 30 marca w sali Hydro(za)gadka
w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.
Zgłoszenia udziału w 66.OKR do 21 marca 2021.
Chętnym z Gminy Bojadła służymy pomocą w dokonaniu zgłoszenia ????
Wszelkie pytania: Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek i Dominika Krupa tel. 68 4511000.